HABERLER

Yılın ilk gününde maceraya davetlisiniz

Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı yeni yılın ilk gününde Sakaryalıları maceraya ve eğlenceye davet ediyor. Kıroğlu, “Macera Parkımızın heyecan dolu parkurunda keyif dolu bir gün geçirmek isteyen tüm hemşehrilerimiz kurumsal internet sayfamız üzerinden rezervasyon yaptırarak maceraya ortak olabilir” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı 2019’un ilk gününde misafirlerini ağırlayacak. Yeni yılın ilk gününde aileleri ve sevdikleriyle güzel vakit geçirmek isteyen vatandaşları Macera Park’a davet eden Aile ve Çocuk Şube Müdürü Murat Kıroğlu, heyecanın adresinin yeni yılda da çalışmarına tüm hızıyla devam edeceğini vurguladı.

Keyif dolu vakitler
2018 yılı içerisinde binlerce katılımcıya ev sahipliği yaptıklarını ifade eden Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, yılın ilk günü itibariyle de kapılarının misafirlere açık olduğunu belirtti. Kıroğlu, “Macera Parkımızın heyecan dolu parkurunda keyif dolu bir gün geçirmek isteyen tüm hemşehrilerimiz kurumsal internet sayfamız üzerinden rezervasyon yaptırarak maceraya ortak olabilir” dedi.