HABERLER

Sorundan Değil, Çözümden Yanayız

Sorundan Değil, Çözümden Yanayız

Başkan Zeki Toçoğlu, “Mahallelerimize ve köylerimize ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Her zaman vatandaşlarımızla iç içeyiz. Bugün de Çatalköprü’de bulunmaktan büyük mutluluk duydum. Misafirperverliğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Talepleri not aldım. İnşallah bütün sorunları çözüme kavuşturacağız. Zaten çözülemeyecek sorun da yoktur. Önemli olan çözümü fark etmek ve çözümden yana irade ortaya koymaktır. Biz kısa vadeli işler yapıyoruz. Geleceğe yönelik projeler üretiyoruz. Bu bölgede özellikle asfalt konusunda önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Bu çalışmalarımıza ara vermeden, hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

 

Başkan Toçoğlu ayrıca şunları söyledi: “Bir şehri yönetip sorunla karşılaşmamak söz konusu olamaz. Önemli olan bu gerçeği göz önünde bulundurarak hareket etmenizdir. Biz sorunlardan, kaçmıyoruz, çekinmiyoruz. Biz sorundan yana değil çözümden yanayız. Ancak yaşanan sorunları fırsat bilerek, mal bulmuş mağribi gibi üstüne atlayanları da görüyoruz. Bunlar dünde bu şehirde yaşanan sorunları çözmeye çalışmıyorlardı bugünde aynen öyle. Olsun onlar konuşacaklar, daha fazla sorun çıksın diye çaba sarf edecekler biz de işimize bakacağız, bir olmaya, Sakarya için daha fazla neler yapabiliriz düşüncesiyle yolumuza devam edeceğiz”.
Çatalköprü Muhtarı Yılmaz Esen de ilgisinden dolayı Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti. Yılmaz Esen, “Bugün değerli başkanımız bizlerle birlikte oldu. Davetimizi kırmayıp geldiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.