HABERLER

SGM'li minikler yılsonu heyecanı yaşayacak

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Çocuk Kulüpleri Yıl Sonu Şenlikleri Adapazarı Sosyal Gelişim Merkezi’nde devam edecek. SGM'li miniklerin yıl boyunca yapmış olduğu el emeği eserler ve gösteriler 20-26-27 Mayıs’ta Sakaryalılarla buluşacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Çocuk Kulüpleri Yıl Sonu Şenlikleri Adapazarı Sosyal Gelişim Merkezi’nde devam edecek. SGM'li miniklerin yıl boyunca yapmış olduğu el emeği eserler ve gösteriler Sakaryalılarla buluşacak. 20-26-27 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan Çocuk Kulüpleri Yıl Sonu Şenlikleri; sergi, gösteri ve konserlerle bu dönem de dolu dolu geçecek.

Miniklerinin heyecanına ortak olmak için
Çocuk Kulüpleri Yıl Sonu Şenlikleri hakkında açıklamalarda bulunan Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, “Sosyal Gelişim Merkezlerimizde yılsonu etkinliklerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Akyazı, Geyve ve Sapanca SGM’de yılsonu etkinliklerimizi gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz birbirinden güzel işlere imza attılar.  Adapazarı ilçesinde bulunan SGM’de yılsonu şenliğini 3 ayrı güne yaydık. Öğrencilerimizin heyecanını ortak olmak için tüm Sakaryalıları 20-26-27 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan Çocuk Kulüpleri Yıl Sonu Şenliklerine davet ediyorum” diye belirtti.

Çocuk Kulüpleri Yıl Sonu Şenlikleri programının detayları ise şu şekilde;

20 Mayıs Pazar
Sergi / 14.00: Tasarım, Resim, Karikatür, Maket, Becerikli Eller, Ebru, Tezhip, Minyatür Sınıfı Sergi

20 Mayıs Pazar
Gösteri / 15.30: Drama Sınıfı Bitirme Şenliği

26 Mayıs 2018 Cumartesi
Konser / 15.30: Gitar, Keman ve Ritim Sınıf Konserleri

27 Mayıs 2018 Pazar
Konser / 15.30: Bağlama Sınıf Konseri