HABERLER

SGM’de yılsonu şöleni yaşandı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi yılsonu etkinlikleri yoğun katılımla gerçekleştirildi. Çocuk Kulüpleri öğrencilerinin büyük bir özveriyle hazırladığı etkinlikler büyük beğeni topladı. Programda satranç turnuvasında dereceye giren öğrencilerin de ödülleri takdim edildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi yılsonu etkinlikleri yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Programa yoğun ilgi gösteren aileler, keyifli ve duygu dolu dakikaları bir arada yaşadı. Tiyatro sınıfının hazırladığı Karagöz ve Hacivat Gölge oyunu büyük bir ilgiyle izlenirken; Koro ve Ritim sınıfı öğrencilerinin hazırladığı koreografiler izleyenlerden büyük alkış aldı.

Ödüller sahiplerini buldu
Sahnelenen gösterimlerin ardından satranç turnuvasında dereceye giren öğrencilere, Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu tarafından ödülleri takdim edildi. Kıroğlu, “Çok verimli ve faydalı bir dönemi geride bıraktık. Şimdi yaz kurslarımız için hazırlıklarımız devam ediyor. İnşallah yaz aylarını da çocuklarımızla birlikte dolu dolu geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

Satranç Turnuvasında dereceye giren isimler şu şekilde;
Minnacıklar Kategorisi
1- İlker Kozan
2- Muhammet Furkan Erkan
3- Yusuf Civan Uygar

Çaylaklar Kategorisi
1- Alperen Acar
2- Harun Özgül
3- Yekta Eren Kiraz

Uzmanlar Kategorisi
1- Ahmet Asım Önce
2- Utku Olgun
3- Ahmet Efe Belhan

Üstadlar Kategorisi
1-Muhammed Hüseyin Özden
2- Kaan Delergeçer
3- Kerem Keskin