HABERLER

O Binadaki Dönüşüm Tamamlanıyor

Orta Garaj mevkiinde hizmet sunacak Büyükşehir İletişim Merkezi’nde çalışmalarda sona geldiklerini açıklayan Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Dönüşüme tabi tutulan bu merkezde Büyükşehir Çözüm Masası ve SASKİ hizmet birimleri yer alacak. Böylece vatandaşlarımız belediyemize daha kolay ulaşabilecek” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Adapazarı 1. Geçit bölgesinde başlatılan dönüşüm çalışmasında sona gelindi. Kısa süre önce atıl durumda bulunan geçit bekçisi eski kulübesinde dönüşüm çalışması başlatan Büyükşehir Belediyesi, bu yapının Büyükşehir İletişim Merkezi olarak Sakaryalıların kullanımlarına sunulacağını açıklamıştı.

Belediye Ulaşmak Çok Daha Kolay
Projede devam eden çalışmaları değerlendiren Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Daha önce de açıkladığımız üzere dönüşüme tabi tutulan bu merkezde Büyükşehir Çözüm Masası ve SASKİ hizmet birimleri yer alacak. İç mekân yenileme çalışmalarında artık sona geldik. Dış cephe üzerindeki çalışmalarımız da hemen hemen tamamlandı. İnşallah kısa süre içerisinde çalışmalarımızı sonlandıracağız. Bu yeni merkezimizle vatandaşlarımız belediyemize daha kolay ulaşabilecek. Ayrıca her türlü belediyecilik hizmetine dair istek, şikâyet ve taleplerini tarafımıza iletebilecekler” ifadelerini kullandı.