HABERLER

Maden Deresi’nde Doğayı Keşfettiler

Büyükşehir İlkbahar Doğa Yürüyüşlerinin son durağı Maden Deresi Parkuru oldu. Derenin sesini dinleyerek, yeşile bürünmüş bir çevrede yürüyüş yapmanın ayrıcalığını yaşayan doğaseverler, günün sonunda tamamlanan yürüyüşü meşale yakarak kutladı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi İlkbahar Dönemi Doğa Yürüyüşleri Karasu-Kocaali arasında yer alan Maden Deresi Parkuru’nda son buldu. 8 haftalık yürüyüşlerin son durağı olan parkur eşsiz güzellikleriyle doğa tutkunlarını misafir etti. Maden Deresi’nin sesini dinleyerek, yeşile bürünmüş bir çevrede yürüyüş yapmanın ayrıcalığını yaşayan doğaseverler, tamamladıkları parkuru dereye dalış yaparak kutladı. Günün anısına meşalelerin de yakıldığı etkinlik sonunda doğaseverler kurdukları kır sofrasında buluştu.

Güzellikleri Keşfettik
Gerçekleştirilen etkinlikler için Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür eden doğaseverler şu yorumlarda bulundular: “Bu yürüyüşleri tek kelimeyle çok yararlı buluyoruz. Spor yaparak şehrin öne çıkmayan güzelliklerini keşfediyoruz. Ayrıca burada çok güzel bir aile ortamı inşa ediliyor. Yeni dostluklar kazanıyoruz. Her açıdan çok eğlenceli ve keyifli bir deneyim.”