HABERLER

Macera Park’ta Çocuk Oyunları Şenliği

Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda minikler 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayacak. 7-14 yaş arası çocukların katılacağı ve gün boyu sürecek olan etkinlik birbirinden eğlenceli yarışmalara da ev sahipliği yapacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapacak. 7-14 yaş arası çocukların buluşacağı Macera Park’ta, gün boyu sürecek etkinlikler gerçekleştirilecek. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bu yıl da Macera Park’ta kutlayacağız. Tüm çocukları bu etkinlikte buluşmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

Renkli etkinlikler
Kıroğlu, “Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Macera Park’ta ‘Çocuk Oyunları Şenliği’ ile kutlayacağız. İnşallah gün boyunca renkli etkinlikler ve yarışmalar gerçekleştireceğiz. Bu güzel güne tüm çocuklarımızı davet ediyoruz. Detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyen ailelerimiz 221 40 60 numaralı telefonumuzu arayabilirler” diye konuştu.