HABERLER

Macera Eğitimleri Devam Ediyor

Öğrenme işlevinin uygulamalı metotlar kullanılarak gerçekleştirildiği Macera Park’ta eğitimlerin tüm hızıyla devam ettiğini açıklayan Yüce, “Son teknoloji ekipmanları öğrencilerimizin kullanımına sunduğumuz Macera Park’ta Aralık ayı içerisinde yaklaşık 400 öğrencimize eğitim sunduk” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından Yenikent Şehir Ormanı’nda inşa edilen Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nda eğitimler devam ediyor. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Son teknoloji ekipmanları öğrencilerimizin kullanımına sunduğumuz Macera Park’ta Aralık ayı içerisinde yaklaşık 400 öğrencimize eğitim sunduk. Öğrencilerimizin kişisel gelişimlerine yönelik düzenlediğimiz oyunların yanı sıra, el sanatları ve eğitsel çalışmalarımız ile merkezimizde eğitim sunmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

Güvenlik En Üst Seviyede
Merkezde güvenlik önlemlerinin en üst seviyede tutulduğunu da açıklamalarına ekleyen Yüce, “İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ile yaptığımız görüşmeler sonucunda öğrencilerimizin merkezimize ziyaret takvimini de belirlemiştik. İlk etapta Adapazarı ilçemizde yer alan ortaokulların 5 ve 6. sınıf öğrencilerini merkezimizde misafir ediyoruz. Zamanla diğer ilçelerimizi de Macera Park’ta misafir edeceğiz. Merkezimiz faaliyetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen hemşerilerimiz 221 40 60 numarasından bizlere ulaşabilirler” ifadelerini kullandı.