HABERLER

Geyve’nin Yeni Merkezi 2016’da Hizmette

Geyve Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi Projesi’nde devam eden çalışmaları inceleyen Başkan Toçoğlu, “Hanım kardeşlerimiz, gençlerimiz, çocuklarımız, yaşlılarımız ve engelli vatandaşlarımız için birçok farklı hizmeti bu mekanlarda sunmayı hedefliyoruz. İnşallah merkezimizi 2016 yılında hizmete alacağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Geyve Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezi Projesi’nde devam eden çalışmaları yerinde inceledi. SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş’in de yer aldığı ziyarette çalışmalar ile ilgili son gelişmeleri öğrenen Toçoğlu, yeni merkezi 2016 yılında hizmete alacaklarını belirtti.

2 Proje Daha Geliyor
Toçoğlu, “Bilindiği üzere yalnızca birincil öneme sahip belediye hizmetleri değil, sosyal belediyecilikte de önemli projeleri ilçelerimize kazandırıyoruz. Biz hizmetin her bir kalemine talip olduğumuzu söyledik. Tüm ilçelerimize bu merkezler kazandırılacak. Sapanca ve Kocaali Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezleri için çalışmalar başlatıldı. Projelendirme ve ihaleyi tamamlayacak, yer teslimi ve ilk kazmayla bu iki ilçemizde de çalışmalarımızı başlatmış olacağız” diye konuştu.

İlçelere Yeni Buluşma Adresleri
Sosyal Gelişim ve Gençlik Merkezlerinin ilçelerin yeni buluşma noktası olacağını da ifade eden Başkan Toçoğlu, “Bu merkezlerimiz yalnızca çocuk ve gençlerimizin değil, tüm ilçe sakinlerine hitap eden organizasyon ve eğitsel çalışmalara ev sahipliği yapacak. Hanım kardeşlerimiz, gençlerimiz, çocuklarımız, yaşlılarımız ve engelli vatandaşlarımız için birçok farklı hizmeti bu mekanlarda sunmayı hedefliyoruz.  Geyve’de artık sona yaklaştık. İnşallah merkezimizi 2016 yılında hizmete alacağız” ifadelerini kullandı.