HABERLER

Büyükşehir’den İddialı Transferler

Yeni sezon öncesinde hedefi Süper Lig olarak belirleyen Büyükşehir Hentbol Takımı, Bahçeşehir’den kaleci Tolga Kırlı, Yeditepe’den sol kanat oyuncusu Selim Can Oktar ve Cent Koleji’nden orta saha oyuncu Yargın Gırbaç’ı kadrosuna kattı.

Sakarya Büyükşehir Belediyespor Hentbol Takımı, bu yıl mücadele edeceği Türkiye Hentbol 1. Ligi öncesinde kadrosunu önemli transferler ile güçlendiriyor. Yeni sezonda hedefi Süper Lig olarak belirleyen Büyükşehir, Bahçeşehir Spor Kulübünden kaleci Tolga Kırlı, Yeditepe Spor Kulübünden sol kanat oyuncusu Selim Can Oktar ve Cent Koleji Spor Kulübünden orta saha oyuncu Yargın Gırbaç’ı kadrosuna kattı. Yeni katılan isimler ile süper lig hedefine emin adımlarla ilerlediklerini ifade eden Kulüp Başkanı Orhan Bayraktar, çalışmaları kararlılıkla sürdürdüklerini belirtti.

Hedef Süper Lig
Hentbol Takımı Antrenörleri Tevfik Karagözoğlu ve Metin Öztürk’ün de hazır bulunduğu imza töreninde konuşan Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Orhan Bayraktar, “7 – 11 Eylül tarihleri arasında İstanbul Yakacık Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek Türkiye Kupası müsabakaları öncesinde önemli transferleri takımımıza kazandırdık. Kaliteli takımların bulunduğu grubumuzda başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyorum. İnşallah yeni sezonda da hedefimiz olan Hentbol Süper Ligi’ne çıkarak önemli bir başarıya daha imza atacağız” ifadelerini kullandı.