HABERLER

Büyükşehir Meclisi’nden İstikrar Vurgusu

Büyükşehir Meclis Toplantısı’nda konuşan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, istikrar vurgusunda bulunarak, “Ülkemiz ve şehrimizin daha da kalkınması için elimizden gelen gayreti ortaya koyacağız. Yerel yönetimler olarak hizmetlerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın başkanlığında Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. İlave 2 madde ile 35 gündemin meclis üyelerinin onayına sunulduğu toplantıda gündem dışı söz alan Erkal Etçioğlu, 1 Kasım seçimlerinin Türkiye ve Sakarya için hayırlı olmasını temenni etti.

Hayırlı Olsun
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar toplantıda yaptığı konuşmada, “Ülkemiz ve şehrimizin daha da kalkınması için elimizden gelen gayreti ortaya koyacağız. Yerel yönetimler olarak hizmetlerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz. 1 Kasım seçimlerinin tekrardan hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kasım Meclisi
Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı’nda ilave 2 madde ile 35 gündem meclis üyelerinin oylarına sunuldu. İlk 16 madde komisyondan geldiği şekilde oy çokluğu ile kabul edildi. 17 ve 27. madde dahil toplam 11 madde ve 32. madde İmar ve Bayındırlık Komisyonuna, 33 ve 35. madde dahil toplam 3 madde ise Plan Bütçe Komisyonu’na oy birliği ile havale edildi. 28 ve 31. maddeler arasındaki 4 madde oy birliği ile kabul edildi.