HABERLER

4-6 Yaş Çocuk Eğitimi Kursu için kayıtlar başladı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen 4-6 Yaş Çocuk Eğitimi ve Etkinlikleri Kursu için kayıtlar başladı. Kıroğlu, “Sertifikalı eğitimlerimiz için kayıtlarımız 25 Şubat Pazar gününe kadar devam edecek. Kurs sonunda katılımcılar bu alanda çalışma imkanı elde edebilecek” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen 4-6 Yaş Çocuk Eğitimi ve Etkinlikleri Kursu için kayıtlar başladı. Güz döneminde ilkinin gerçekleştirildiği kurslar için yeni dönem kayıtları 25 Şubat Pazar gününe kadar devam edecek. Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, sertifikalı eğitimlere tüm aileleri davet etti. Kıroğlu, “Eğitimlerimizin sonunda katılımcılarına sertifika takdim edeceğiz ve 4-6 yaş Çocuk Eğitimi ve Etkinlikleri alanında faaliyet gösteren kurumlarda iş imkanı elde edebilecekler” dedi.

Ayrıntılı bilgi için 444 40 54
Kıroğlu, “4-6 Yaş Çocuk Eğitimi ve Etkinlikleri Kursumuz ile çocukların psiko-motor, bilişsel, dil, sosyal, duygusal, ahlaki gelişimlerine uygun etkinlikler hazırlamak, süt, oyun, okul çağına ve ergenlik dönemine uygun beslenme oluşturmak, oyun etkinlikleri, drama çalışmaları planlamak, uyum konusunda adımlar atmak, eğitici oyuncaklar yapmak, iletişim tekniklerini kullanmak gibi 4-6 yaş aralığında çocukların gereksinimlerini içeren konulardan oluşuyor. Kayıtlar Sosyal Gelişim Merkezi Aile Danışma Birimimiz tarafından alınacak. Ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız 444 40 54 (3714) numaralı telefonu arayabilirler” dedi.