Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı ve Trabzon Ticaret Borsası Meclis Başkanı Sebahattin Aslantürk, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye nezaket ziyaretinde bulundu

Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı ile Trabzon Ticaret Borsası Meclis Başkanı ve aynı zamanda Ulusal Fındık Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi Sebahattin Aslantürk Başkan Yüce’ye nezaket ziyaretinde bulundu. Fındık başta olmak üzere tarımsal faaliyetlerin konuşulduğu ziyarette, Büyükşehrin faaliyetlerini ilgiyle takip ettiklerini vurgulayan Başkan Aslantürk, “Sayın Başkanımıza Sakarya’daki tarımsal faaliyetlere vermiş olduğu desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum, bizlerde bu anlamda büyükşehir belediyemizin projelerini ilgiyle takip ediyoruz” dedi.

 

Desteğimiz her geçen gün artacak

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yüce, Sakarya’nın Fındık üretiminde Türkiye’de 3. Sırada olduğunu hatırlatarak, “İnşallah yakın gelecekte Sakarya’yı fındık üretiminde bir numara yapmanın gayreti içerisindeyiz. Bizler bu noktada tüm hassasiyetlerimizi ve gücümüzü ortaya koyarak aynı zamanda ülkemizin döviz girdisine de önemli bir katkı sağlamayı planlıyoruz. Bu vesile ile başkanlarımıza bu nazik ziyaretlerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu. Aslantürk, ziyaret sonunda Başkan Yüce’ye Trabzonspor forması hediye etti.