HABERLER

Ulaşım Hatlarında düzenleme geldi

Ulaşım Hatlarında düzenleme geldi

20A hattı
20A numaralı hat düzenlemesini de açıklayan Yolcu, “20A Beşköprü-Ofis Garajı hattımız, 32 Evler’den sonra Hızırilyas’tan geçerek, Tunatan’dan Serdivan ve Kent Merkezi’ne ulaşacak şekilde güzergâhı revize edilmiştir. Bu düzenleme ile daha önce tek vasıtayla bağlı oldukları Serdivan ilçesine ve AVM'ye ulaşamayan vatandaşlarımız da bu imkâna kavuşmuş olacaklardır” dedi

17 numaralı hat
Ulaşım Dairesi Başkanı İsmail Yolcu 17 numaralı hat ile ilgili olarak da; “Daha önce Adatıp-Güneşler arasında hizmet veren 17 numaralı hattımız, yeni gelişmekte olan ve henüz hizmet alamayan, Serdivan Sivritepe’deki Vişne Bloklarına kadar uzatılmıştır. Burada ikamet eden vatandaşlarımız artık tek vasıta ile "Adatıp, Serdivan Belediyesi, Serdivan AVM, Çark Caddesi, Atatürk Bulvarı, Ankara Caddesi ve Güneşler’e” ulaşabilme imkânına kavuşmuşlardır” şeklinde konuştu.

İyileştirme devam edecek
Ulaşım hatlarında iyileştirme çalışmalarının devam edeceğini belirten İsmail Yolcu, “Hemşerilerimizin daha rahat ve konforlu ulaşım imkânlarından yararlanabilmeleri için gerçekleştirdiğimiz çalışmalar devam edecek. Vatandaşlarımızın Akıllı Kart kullanmalarını özellikle rica ediyoruz. Toplu taşıma daha çok kullanıldıkça araçların sayısı ve niteliği de yükselecek ve trafik daha da rahatlayacaktır” ifadelerini kullandı.