HABERLER

Spora Tam Destek

Spora Tam DestekSpora Tam DestekSpora Tam DestekSpora Tam DestekSpora Ta

Amatör Evi bize verilen değeri gösteriyor
Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin amatör branşlara yaptığı yatırımları tüm Türkiye’ye duyurduklarını ifade eden ASKF Başkanı Hüseyin Kama, Büyükşehir Belediyesi tarafından kendilerine verilen desteğin devam edeceğine olan inancını ifade ederek, “Arkadaşlarımız vefalıdır. Kulüplerimiz için yapılan Amatör Evi’nde amatör kulüplerimiz kendilerine verilen değeri görmektedirler. Bizlere olan büyük desteği için Büyükşehir Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.


Kalıcı çözümler için çalışıyoruz
Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman sporun ve sporcuların yanında olduğunu belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Göreve geldiğimiz günden bugüne amatör kulüp yöneticilerimizle yakın ilişkiler kurduk. Bu iş gönül işidir. Sizlere hizmet etmek bizim için şereftir ve biz bunun farkındayız. Spora olan desteğimiz devam edecek. Şehrimizin sporda yaşadığı sorunlar için kalıcı çözümler bulmak hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bütün kulüpler hepimizin. Zaman içerisinde toplu taşıma araç filomuzu yeniledikçe diğer kulüplerimizin de ihtiyaçlarını karşılayacağız. Büyükşehir Yasası ile birlikte amatör branşlara daha fazla katkı yapabileceğiz. Allah kaza bela göstermesin. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. 

6 araç teslim edildi
Konuşmaların ardından Akyazıgücü, Hendek Hacıkışla, Nuriosmaniye, Karasu Aziziye, Pamukova Gençlergücü ve Karaaptiler Akın spor kulüplerine araçları törenle teslim edildi.