HABERLER

SGM’ler ve Macerapark’ta yaz dönemi başladı

SGM’lerde ve Macerapark’ta yaz dönemi eğitimleri başladı. Davut Yüce, “10 Ağustos Cuma gününe kadar alanında uzman eğitimcilerimiz eşliğinde öğrenci kardeşlerimizle faydalı bir yaz dönemi geçireceğiz. 38 farklı branşta eğitimlere başlayan 9 bin 350 öğrencimize başarılar diliyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezleri ve Macerapark’ta yaz dönemi eğitimleri başladı. Merkez, Akyazı, Geyve, Sapanca merkezlerinde ve Macera Park’ta toplam 9 bin 350 öğrenci için ilk ders zili çaldı. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce yaz dönemi eğitimlerine ilgi gösteren tün aile ve öğrencilere teşekkür etti

Aile ortamı>
38 farklı branşta, 9 bin 350 öğrencinin katılımıyla yaz dönemi eğitimleri için ilk ders zilinin çaldığını belirten Davut Yüce, “10 Ağustos Cuma gününe kadar alanında uzman eğitimcilerimiz eşliğinde öğrenci kardeşlerimizle faydalı bir yaz dönemi geçireceğiz. Hamdolsun kayıtlarımızı yoğun bir ilgiyle tamamladık. Dolayısıyla teveccüh gösteren tüm ailelerimize de teşekkür ediyorum. Eğitim merkezlerimizde oluşturduğumuz aile ortamı ile öğrencilerimiz sadece teorikte gördükleri eğitimleri değil, kardeşliği, paylaşmayı, dayanışmayı, arkadaşlığı da öğreniyor. Biz çok heyecanlıyız. Öğrencilerimizin mutluluğunu gördükçe çalışma azmimiz ve heyecanımız daha da artıyor. Çok verimli bir yaz dönemi geçireceğimize inanıyor, tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” diye konuştu.