HABERLER

Onların Yüzleri Daima Gülsün Diye

SGM’de Yaz Kursları eğitimlerinin sona erdiğini açıklayan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Birbirinden renkli eğitimlerimiz ile çocuklarımız hem yaz tatilini daha verimli hale getirdi; hem de uygulayıp deneyerek öğrenmenin ayrıcalığını yaşadı” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi’nde Yaz Kursları heyecanı sona erdi. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Sosyal Gelişim Merkezi’nde 7-14 yaş aralığındaki 3 bin 600 öğrencimiz ile oldukça yararlı bir sezonu daha geride bıraktık. Birbirinden renkli eğitimlerimiz ile çocuklarımız hem yaz tatilini daha verimli hale getirdi; hem de uygulayıp deneyerek öğrenmenin ayrıcalığını yaşadı” diye konuştu.

Yaz Kurslarına Yoğun İlgi
Yüce, “Yaz Kurslarında Akıl Oyunları, Resim, Gitar, Satranç, İngilizce, Mutfak, Değerler Eğitimi, Tasarım, Drama-Diksiyon ve Bağlama branşlarında eğitimlerimiz oldu. Öğrencilerimizin her dönemde olduğu gibi yaz kurslarımıza yoğun ilgisi bizi ayrıca memnun etti. Yaz kurslarında bizleri yalnız bırakmayan değerli öğrencilerimiz ve velilerine bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Yeni Dönem Kayıtları 14 Eylül
Davut Yüce açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Sosyal Gelişim Merkezi’nde yeni dönem kayıtları da 14 Eylül Pazartesi günü başlayacak. Bir eğitim döneminde daha öğrencilerimizin okul dışı zamanlarını verimli kılacak; ailelerimiz, yaşlılarımız, hanım kardeşlerimiz için çok yönlü eğitsel çalışmalar gerçekleştireceğiz. SGM’de yeni dönem için ilk ders zili 5 Ekim Pazartesi günü çalacak. Tüm hemşerilerimizi yeni dönem kurslarımıza bekliyoruz."