HABERLER

Minik Karikatüristler Macera Park’ta

Büyükşehir Macerapark Yaz Kursu’nda eğitimler başladı. Kıroğlu, “Öğrencimizle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Çocuklarımız Macera Park Yaz Kursu’nda unutamayacakları bir yaz tatili geçirecekler” dedi. Sanatçı Osman Suroğlu, Karikatür dersinde çocuklarla bir araya geldi.

Sakarya Büyükşehir Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı Yaz Kursu’nda minikler için eğitimler başladı. Macera Park’ta düzenlen Yaz Kursu, 9 farklı branşta 6 haftalık bir eğitimi kapsayacak.Yaz Kursu’na gösterilen ilgiden dolayı memnuniyetini aktaran Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, “Macera Park’ta bu yaz yaklaşık 500 öğrencimizle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Çocuklarımız Macera Park Yaz Kursu’nda hem eğlenerek hem de öğrenerek unutamayacakları bir yaz tatili geçirecekler” diye konuştu.

Kalemin sihri kağıda yansıyor
Yaz Kursları branşarı arasında yer alan Karikatür dersinde ise öğrenciler kalemin ve boyanın sihrini kağıda aktarıyor. Minik sanatçılar, çevrelerinde gördükleri nesne ve kavramları kağıdın sihirli dünyasına yansıtarak, yeteneklerini keşfetme fırsatı elde ediyor. Minikler, Sanatçı Osman Suroğlu’yla birlikte eğitimlerini sürdürüyor.