HABERLER

Gönülden' Muhteşem Konser

Gönülden' Muhteşem Konser

En güzel konser
Konsere yoğun ilgi gösteren sanatseverler, eserleri Eda Karaytuğ ile birlikte söyledi. Konser esnasında çok mutlu olduğunu dile getiren Karaytuğ, “Sizlerin enerjisi bizlere yansıdı. Gerçekleştirdiğimiz en güzel konserlerden biri. Tüm eserlerimize eşlik ediyorsunuz. Çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Gönülden gönüllere
Konser sonunda sanatçılara çiçek takdim eden Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Fevzi Kılıç, “Bu akşam burada, dilden kulaklara değil, gönülden gönüllere çok güzel bir muhabbet olmuştur. Bizlere keyifli anlar yaşatan ve güzel anılar bırakan sanatçılarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 

Etkinlikler devam edecek
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri Kasım ayı programı kapsamında birçok etkinliği vatandaşlarla buluşturan Kültür ve Sosyal İşler Dairesi, Aralık ayında da etkinlikler düzenlemeye devam edecek. Daire Başkanı İbrahim Aktürk, “Kasım ayı etkinliklerimize ilgi gösteren hemşerilerimize çok teşekkür ediyoruz. Tüm kültür sanat dostlarını Aralık ayında gerçekleştireceğimiz etkinliklerimize davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.