HABERLER

Geyve SGM’de ilk yılsonu gösterimi

Büyükşehir Belediyesi Geyve SGM öğrencileri tarafından hazırlanan yılsonu gösterimleri yoğun katılımla gerçekleşti. Merkezin ilk yılsonu etkinliği renkli dakikalara sahne oldu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Geyve Sosyal Gelişim Merkezi Çocuk Kulüpleri öğrencilerinin hazırladığı yılsonu etkinlikleri gerçekleştirildi. Geyve Sosyal Gelişim Merkezi’nde ilk defa gerçekleşen yılsonu gösterimine Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, öğrenci aileleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İlgiyle izlendi
Gitar,  Bağlama, Drama, İngilizce ve Değerler Eğitimi sınıfı öğrencilerinin hazırladığı gösteriler katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi. Gitar sınıfı öğrencilerinin Anneler Günü konulu videosu izleyicilere duygu dolu anlar yaşatırken, Resim, Tasarım-Seramik ve Becerikli Eller sınıfı öğrencilerinin yıl boyunca hazırladıkları el emeği eserler katılımcıların beğenisine sunuldu. Satranç ve Akıl Oyunları Turnuvasında dereceye giren öğrencilere Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu ödüllerini takdim etti.

Akıl oyunları ve Satranç turnuvasında dereceye giren isimler şu şekilde:

Akıl Oyunları
1- Ahmet Emre Çalışkan
2- Fatma Nur Danışman
3- Yusuf Büyüközer

Satranç
1- Nezih Ataoğlu
2- İrem Özkan
3- Mücahit Enes Rençber