HABERLER

Finallere çalışmanın adresi: Faik Baysal

Faik Baysal Kütüphanesi’nin final haftası boyunca gece 24.00’a kadar açık olacağını açıklayan Kültür Sanat Şube Müdürü Adem Turan, “23 Aralık Cuma günü ile 6 Ocak Cuma günleri arasında Faik Baysal Kütüphanemiz gece 24.00’a kadar öğrencilerimize hizmet sunacak” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Faik Baysal Kütüphanesi, Sakarya Üniversitesi’nin final haftası boyunca gece 24.00’a kadar öğrencilere hizmet sunacak. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kültür Sanat Şube Müdürü Adem Turan, “23 Aralık Cuma günü ile 6 Ocak Cuma günleri arasında Faik Baysal Kütüphanemiz gece 24.00’a kadar öğrencilerimize hizmet sunacaktır. Faik Baysal Kütüphanemize tüm öğrenci kardeşlerimizi davet ediyoruz” diye konuştu.

Gece 24.00’a kadar açık
Turan, “Daha önceki sınav dönemlerinde de kütüphanemizin kapanış saatlerinde gerekli düzenlemeleri yapmıştık. Üniversiteli kardeşlerimizin de bu konudaki taleplerini alıyorduk. İnşallah bu sınav döneminde de gece 24.00’a kadar hizmet sunacağız. Ayrıca öğrenci kardeşlerimize ikramlarımızda olacak. Tüm öğrencilerimizi Faik Baysal Kütüphanesi’ne bekliyor; sınava girecek tüm öğrencilere başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.