Büyükşehir Belediyesi tarafından muhtarlara yönelik olarak hayata geçirilen SEMOS uygulamasının eğitim ve bilgilendirme toplantıları devam ediyor. Bu kapsamda Hendek, Ferizli ve Karasu’da göreve yeni seçilen muhtarlar SEMOS ile tanıştı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından muhtarlara yönelik olarak hayata geçirilen SEMOS uygulaması eğitim ve bilgilendirme toplantıları devam ediyor. 31 Mart yerel seçimlerinin ardından mazbatasını alan muhtarlara yönelik gerçekleştirilen SEMOS eğitim programlarıyla muhtarlar ile Büyükşehir Belediyesi arasında kolay ulaşım sağlanabilecek.

Eğitimler devam edecek
Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Muhtarlarımız için kurumumuza kolay ulaşımın adresi olan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Elektronik Muhtarlık Otomasyon Sistemi (SEMOS) programımız ile ilgili yeni görevine seçilen muhtarlara yönelik eğitim toplantılarımız devam ediyor. Bu kapsamda Hendek, Ferizli ve Karasu’da görevine yeni seçilen muhtarlarımızla bir araya gelip SEMOS hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Eğitim ve bilgilendirme çalışmalarımız diğer ilçelerimizde de devam edecektir” ifadelerine yer verildi.