HABERLER

Büyükşehir ve Adatıp’tan Sağlık Protokolü

Adatıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanvekili Öner ve Genel Müdür Aydınlar ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, Büyükşehir ve Adatıp Hastanesi arasında yeni bir sağlık hizmet protokolünün imzalandığını açıkladı. Toçoğlu, “Yeni protokol ile Büyükşehir çalışanları ve 1. dereceden yakınları Adatıp Hastanesi tarafından sunulacak sağlık hizmetlerinden kolaylıkla yararlanabilecek” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adatıp Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanvekili Uzm. Dr. Gökhan Öner ve Genel Müdürü Ozan Aydınlar’ı makamında ağırladı. Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Uzm. Dr. Öner, “Yenilenen doktor kadrosu ve profesyonel yönetim anlayışı ile hastanemiz, şehrimizde sağlığa yeni bir yüz kazandırmıştır. Çalışmalarımızı aynı kararlılıkla sürdüreceğiz” diye konuştu. Ziyaret programının devamında Büyükşehir Belediyesi ve Adatıp Hastanesi arasında sağlık hizmet protokolü de imzalandı.

Hayırlı olsun
İmzalanan protokolün ardından açıklamalarda bulunan Başkan Zeki Toçoğlu, “Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışan memur ve diğer çalışanlarımız ile bakmakla yükümlü oldukları 1. derece aile fertlerine yönelik Adatıp Hastanesi ile ortaklaşa güzel bir adım attık. Artık Büyükşehir çalışanları ve 1. dereceden yakınları Adatıp Hastanesi tarafından sunulacak sağlık hizmetlerinden kolaylıkla yararlanabilecek. İmzalamış olduğumuz protokolün çalışanlarımıza ve Adatıp ailesine hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.