HABERLER

Bayramı Bu Şenlikte Kutladılar

Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı, 23 Nisan Geleneksel Çocuk Şenliği’ne ev sahipliği yaptı. Yüzlerce çocuk birbirinden eğlenceli oyunları birlikte oynadı; dans etti; günün sonunda miniklerin mutluluğu yüzlerinden okundu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Geleneksel Çocuk Şenliği’ne ev sahipliği yaptı. Merkezde gün boyu süren etkinliklere 350 öğrenci ve öğretmenleri katıldı. Programda Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce ve Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Betül Karapınar da yer aldı. 18 farklı oyunla doyasıya eğlenen çocukların mutluluğu günün sonunda yüzlerinden okundu.

Birinden Eğlenceli Oyunlar
Şenlik kapsamında çocuklar, müzikli animasyonlar, halat çekme, çuval yarısı, ip atlama, deve cüce, dokuz taş, sek sek, yakartop, yumurta yarışı gibi birçok oyunu birlikte oynadı; eğlenceli saatler geçirdi. Büyükşehir Belediyesi tarafından çocuklara sürpriz hediyelerin de dağıtıldığı günde Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce etkinliğe çocukların ve ailelerin gösterdiği yoğun ilgiden dolayı teşekkür etti. Yüce ayrıca tüm çocukların bayramını da tebrik etti.