HABERLER

Başımızın tacı yaşlıların yanında olmaya devam edeceğiz

YADEM’e üye yaşlılarla bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “YADEM ile yaşlılarımızın hayatlarını kolaylaştıracak, onların fiziksel, psikolojik ve sosyal alanda güçlendirecek çalışmaları hayata geçirdik. Başımızın tacı olan yaşlılarımıza yönelik çalışmalarımızı sürdürmeye, sosyal yaşantılarına katkılar sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Yaşlı Destek Merkezi tarafından yaşlılara yönelik olarak düzenlenen programa katıldı. Kent Park’ta gerçekleştirilen buluşmada yaşlılarla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Toçoğlu, yaşlıların her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini söyledi.

Gönüllerde yer almak
Programın açılış konuşmasını yapan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Bu güzel hizmetler neticesinde sizlerle burada buluşmaktan dolayı son derece memnunuz. Bizim en büyük isteğimiz sizin gönüllerinizde yer almak. Şehrimizde yaşayan tüm büyüklerimizi annemiz, babamız, teyzemiz, dedemiz olarak görüyoruz. Yaşlılarımızın güzel dualarınız bizimle birlikte olsun. Rabbim hepinize sağlıklı uzun ömürler versin. Bizi burada buluşturma imkânı sunan Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İnşallah hep beraber daha güzel bir Sakarya yolunda emin adımlar atacağız” ifadelerine yer verdi.

Sosyal yaşantıya katkı
YADEM ile yaşlıların her zaman yanında olduklarını ifade ederek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “Yaşlılarımız bizim her şeyimiz. YADEM ile yaşlılarımızın hayatlarını kolaylaştıracak, onların fiziksel, psikolojik ve sosyal alanda güçlendirecek çalışmaları hayata geçirdik. Projemiz ile yaşlı vatandaşlarımızın yaşadığı sorunları en aza indirerek, hayatlarını kolaylaştırarak sosyal yaşantılarına renk katmayı başardık. Başımızın tacı olan yaşlılarımıza yönelik çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Rabbim yol göstericilerimiz olan yaşlılarımızı başımızdan eksik etmesin” dedi.