HABERLER

Akyazı SGM’de yaz kursu heyecanı

Büyükşehir Belediyesi Akyazı SGM’de yaz kursu kayıtları 12 Haziran Pazartesi günü başlıyor. Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, “13 farklı branşta eğitimler sunacağımız yaz kurslarımıza Akyazılı tüm çocuklarımızı bekliyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyetlerine devam eden Akyazı SGM’de yaz kursu kayıtları başlıyor. Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, 7-14 yaş arası çocukların yaz tatilini verimli bir şekilde geçirecekleri kurslara Akyazılı tüm çocukları davet etti.

13 farklı branş
Akyazı SGM’de açılacak olan yaz kurslarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, “Akyazı SGM’de 13 farklı branşta eğitimler sunacağız. Her branşta uzman eğitmen kadromuzla öğrencilerimizin yaz tatilini verimli bir şekilde geçirmelerine imkan sunuyoruz. İnşallah hep birlikte verimli bir yaz dönemi geçireceğiz” dedi.

İlk Ders 3 Temmuz Pazartesi
Kıroğlu, “Bağlama, Keman, Gitar, Resim, Kuran-ı Kerim, İngilizce, Becerikli Eller, Bilgisayar Tasarım, Drama-Diksiyon-Ritim, Değerler Eğitimi, Satranç, Tasarım ve Akıl Oyunları olan branşlarımızın dersleri 3 Temmuz Pazartesi günü başlayacaktır. Kayıtlarımız için Büyükşehir Belediyesi kurumsal internet sayfası www.sakarya.bel.tr üzerinden veya Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi’nden bizzat başvuruda bulunabilirsiniz. Yaz kursları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlar ise 418 18 36 numarasından bilgi alabilirler.”