HABERLER

Akademi’de başvurular açıklandı

Büyükşehir Akademi yeni dönem eğitimlerinde açılan 11 derse katılacak öğrenciler ilan edildi. Başvuruların ardından derslerin hocaları, başvuru formlarındaki 'derse katılma amacınız' bölümlerine göre derslere katılacak öğrencileri belirledi. Büyükşehir Akademi derslerine katılmaya hak kazanan isimler şu şekildedir:

Yazarlık Atölyesi / A. Ali Ural

İlk Ders: 28 Kasım Pazartesi -  18.00- 21.00

Yer:  Kültür ve Sosyal İşler Dairesi

Derse Kabul Edilen Öğrenciler (61);

Hilal Abay

Emine Demirci

Tunahan Dertli

İshak Aydıncı

Nevzat Sazak

Rabia Ebru Arslan

Zeynep Banu Şaşmaz

Yüksel Karahan

Semanur Budak

Betül Bayrak

Abdülkadir Pala

Fatma Çelik

İrem Ortaçlı

Zehranur Aydın

Dilara Karaca

Hatice Bekrek

Aslıhan Karadağ

Şeyma Yıldırır

Şeymanur Yılmaz

Muhammed Makara

Samet Ateş

Fatih Şahin

Nur Seda Uçar

Esma Çetin

Hülya Afacan

Halil Emre Serenli

Duygu Ceyhan

Hatice İlay Karaoğlu

Merve Tetik

Zehra Denksiz

Işılay Karslı

Okay Geçener

Betül Osmanoğlu

Berna Kahraman

Erva Nalbantoğlu

Gizem Tunçal

Zehra Duras

Mikail Yağız

Erkan Terzi

Mahmut Üçtaş

Cemil Emre Şeker

Oğuz Gürdağcık

Yasemin Çelik

Sencer Cebeci

Ümran Ulus

Manolya Bostancı

Mahmut Ekrem Acar

Melek Oral

Muhammet Furkan Asan

Nurbanu Encü

Mehmet Semih Çiğdem

Yasin Coşğun

Görkem Evcin

Begüm Önder

Kübra Süsam

Harun Çaltıkoğlu

Hayrunnisa Kaşıkçı

Sude Kasımoğlu

İlayda Oylum Güleryüz

Nino Tsintsadze

Timuçin İhtiyar

Yedekler (8 Yedek)

Furkan İkiz

Şule Yıldırım

Nihan Sağlam

Yunus Arı

Burcu Özpilavcı

Tuğçe Köken

Reyhan Rumeysa ŞANLIALP

Fatih Sert

Modern Edebiyat ve Bilgelik / Sadık Yalsızuçanlar

İlk Ders: 28 Kasım Pazartesi -  18.00- 21.00

Yer:  Sakarya Sanat Galerisi

Derse Kabul Edilen Öğrenciler (39);

Oğuzhan Öztürk

Ezgi Öztürk

Hatice kılıç

Şule Bağcıoğlu

Kadriye Gün

Çiğdem Tekin

Emel Demirel

Yesemin Yıldız

Serpil Kendir

Bilal Enes Özensel

Fazilet BİRLİK

Nuran Balcı

Arzu şen

Ayşe Bahar Aysu

Musap Kocabay

İbrahim Özcan

Buşra Kaya

Hülya Özpınar

Hilal Yıldırım

Mevlüde Usta

Yunus Emre Çakıcı

Muhammet Yılmaz

Kübra Keskendir

Ubeydullah Karakaş

Zeynep Yıldız

Gürsel Öztürk

Gülnihal Çakmak

Esra Doyaroğlu

Kader Altan

Kubilay Karatoprak

Yusuf Çetinadam

Medihan Polat

Pınar Elif Çoturoğlu

Fatma Ülkü Gazovalı

Nursen Gümüş

İpeknaz İmral

Manolya Bostancı

Delil Öncü

Mihriban Damlıbağ

İslam Felsefesi Seminerleri / Yrd. Doç. Dr. İbrahim Halil Üçer

İlk Ders: 28 Kasım Pazartesi -  18.00- 21.00

Yer:  Ofis Sanat Merkezi

Derse Kabul Edilen Öğrenciler (59);

Muhammed Salim İnce

Sacit Beyenal

Gökçe Ece Karakaş

Uğur Haşimoğlu

Betül Akar

Sümeyye Başar

Ülkü Bağcıoğlu

Zeynep Çelik

Ayşe Kasımoğlu Şirin

Şeyma Albar

Sümeyra Ökdem

Betül Mumcu

Eda Emecen

Serpil Deniz

Veysel Ersüz

Hatice Büşra Koçak

İsmail Koçak

Sueda Nur Çokadar

Ayşe Kaya

Büşra Keskendir

Havva Ferizat Hira

Nurdan Özkan

Azime Avcı

Şeyma Ferşatoğlu

Serdar Çoruh

Merve Tetik

Esma Nur Maden Karaca

İbrahim Karaca

Ayşenur Usta

Sümeyra Yumak

Rümeysa Çelikli

Zeynep Taşan

Alp Eren Demir

Merve Bayram

Şebnem Cerrah

Seher Aslan

Hatice Turel

Mihriban Durmuş

Zahide Gültekin

Mehtap Yıldırım

Münevver Karakuş

Fatih karakuş

Mustafa Oğuz Kaldur

Şūkran Şensözen

Hatice Çelik

Sena Yılmaz

Cemile İffet Şahin

Esra Özcan

Medine Gündüz

Hatice Gamze Yaman

Medine Gündüz

Emel Yılmaz

Fikriye Cinci

Mustafa Enes Tayyib Güldür

Emre Genç

Merve Basılkan

Ahmet Faruk Yolcu

Sima Gökbulut

Sena Sarıtoptak

Divan-ı Hikmet Okumaları / Prof. Dr. Necdet Tosun

İlk Ders: 29 Kasım Salı -  18.00- 21.00

Yer:  Ofis Sanat Merkezi

Derse Kabul Edilen Öğrenciler (28);

Şule Bağcıoğlu

Burse Çimen

Meltem Varol

Faruk Varol

Bilal Enes Özensel

Zümra Yıldırım

Abdülkerim Yıldırım

Fazilet Birlik

Eda Emecen Şahin

Büşra Altmışdört

Hüsnâ Gülay Kesik

Gizem Ayaz

Zeliha Altmışdört

Esranur Özbakır

Fikret Uluç

Nagehan Avcı

Ahmet Afacan

Münevver Karakuş

Fatih Karakuş

Faruk Türk

Muhammet Furkan Asan

Recep Emrah Güner

Hasan Büyük

Ozan Can Gümüş

Nursen Gümüş

Gülbeyaz Öztokay

Betül genç

Zeynep Gülsoy

İslam Dünyasında Dini Hareketler / Yrd. Doç. Dr. Abdullah İnce

İlk Ders: 29 Kasım Salı -  19.00- 21.00

Yer:  Kültür ve Sosyal İşler Dairesi

Derse Kabul Edilen Öğrenciler (46);

Yusuf Ertuğrul Erdem

Elif Arslan

Zeynep çelik

Berna Elturan

Meryem Bedir

İlayda Tunca

Fatma Gökalp

Fatma Kulluoglu

Yasemin Gökçe

Ahmet Sancaktar

Esra Dikmen

Serpil Deniz

Berna Bakırkaya

Emine İncecik

Recep Çelik

Fadime Kaya

Furkan Öztürk

Hatice Dağ

Muhammet Yılmaz

Murat Demir

Tuğba Solucatutan

Betül Çetin

Rümeysa Çelikli

Seda Özbudak

Sümeyye Sevinç

Hatice Gamze Yaman

Yunus Çelik

Zahide Gültekin

Reyhan Rumeysa Şanlıalp

Elif Kader

Barış Okay

Meral Oruç

Ömer Faruk Özcan

Kevser Akkaya

Afife Başkavak

Beyzanur Cirit

Mustafa Enes Tayyib Güldür

Amine Zühre Çolak

Şehri Şensoy

Merve Basılkan

Sima Gökbulut

Saliha İbiş

Asiye Şefika Sümeyye Kapusuz

Damla Güler

Merve Keleş

Duygu Güler

Osmanlı Söyleşileri / Prof. Dr. A. Teyfur Erdoğdu

İlk Ders: 30 Kasım Çarşamba -  18.00- 21.00

Yer:  Ofis Sanat Merkezi

Derse Kabul Edilen Öğrenciler (75);

Nurdan Karasu

Şule Yıldırım

Şeyma Meryem Başak

Tuğba Başar

Muhammet Enes Şahin

Şeyma Dikmen

Faruk Türk

Emine Begüm Hatipoğlu

Tuğba Erultunca

Hatice Kılıç

Nagehan Avcı

Şilan Salbaş

Selva Bayrak

Hüseyin Hasekioğlu

Beyza Tekin

Fatma Bağ

Büşra Süfürücü

Hatice Kübra Süfürücü

Furkan Arif Ergi

Aylin Serbest

Zümre Yıldırım

Abdülkerim Yıldırım

Berna Elturan

Fazilet Birlik

Fatmanur Kaba

Recep Çelik

Hülya Yılmaz

Ayşe Fasal

İlayda Tunca

Ayşenur Delipoyraz

Ahmet Saraçoğlu

Işılay Karslı

Emine Gümüş

Alp Eren Demir

Ubeydullah Karakaş

Kuaybe Nagehan Özder

Mikail Yağız

Duygu Cansızoğlu

Yelda Dirin

Nagehan Avcı

Hakan Özcan

Rabia Sağlık

Beyza Kesgin

Başak Terzi

Furkan Sarı

Tuba Apak

Rumeysa Durmaz

Çağrı Akyüz

Esra Akyüz;

Elif Masalcı

Afife Başkavak

Mahmut Ekrem Acar

Meral Oruç

Beyzanur Akça

Miray Çoban

Adem Köse

Maşide Katar

Zühal Oruç

Arife Karagöz

Kübra Süsam

Sevde Betül Demir

Rümeysa Kırdar

Ayşe Ataman

Sümeyra Gülel

Melike Mazot

Elif Okuroğlu

Hatice İzli

Tarık Ahmet Moldur

Merve Serdar

Rabia Salur

Duygu Yalçın

Saliha İbiş

Hülya Önder

Naz Epözdemir

Şehri Şensoy

Yedek (7 Yedek)

Yılmaz Sunman

Yasin Arap

Hüseyin Hasekioğlu

Seyfullah Şimşek

Volkan Üstkaya

Yunus Emre Çakıcı

Barış Okay

Futbol Sosyolojisi Seminerleri / Erdal Hoş

İlk Ders: 1 Aralık Perşembe -  18.00 - 20.00

Yer:  Ofis Sanat Merkezi

Derse Kabul Edilen Öğrenciler (63);

Bertaç Cihan

Bilal Yusuf Ertürk

Fatih Erdem Ersoy

Recep Erciyes

Furkan Karaman

Ziyauddin Demirci

Serdar Çoruh

Ertuğrul Karadağ

Ömer Remzi Koçak

Hüseyin Ünal Albayrak

Kaan Çınar

Erman Fehmi Kayan

Abdülkadir Abdullah

Muhammet Musab Kul

Tansu Erdil

Ahmet Ufuk Tarım

Ayberk Ulutoprak

Hakan İdiloğlu

Burcu Gürel

Ömer Miran Bayral

Şemsettin Demirci

Mehmet Yılmaz

Emine Karslı

Burak Karslı

Mustafa Fatih Yiğit Arman

Bahtiyar Memiş

Gökhan Çakmak

Yılmaz Kalk

Akın Sayıl

İlhan Sütlü

İrşad Ali Erken

Emre Kılıçaslan

Erdem Cansız

Abdullah Taha Bosna

Onur Narin

Faruk Aksu

Ercan Konuklar

Sadiye Yıldırım

Furkan Uzun

Murat Çolak

Yiğitcan Sevim

Cemil Yıldırım

Soner Emanet

Abdullah Can Tutar

Halit Alkız

Ömer Faruk Soydan

Emrah Öztürk

Emel Dirik

Furkan Kızılkoca

Enes Engin Dereli

Yasin Coşğun

Nurdan Karasu

Furkan İyem

Mehmet Altın

Erol Girişken

Hasan Kaya

Eren Akyol

Hayati Özsipahi

Fırat Coşkun

Ahmet Yıldız

Samet Işık

Tarık Sakın

Arif Ayırkan

Mesnevi Okumaları / Yrd. Doç. Dr. Sezai Küçük

İlk Ders: 1 Aralık Perşembe -  18.00- 21.00

Yer:  Kültür ve Sosyal İşler Dairesi

Derse Kabul Edilen Öğrenciler (38);

Hatice Kübra Süfürücü

Fatma Olgun

Neslihan Akçakoca

Emine Ok

Fatma Bağ

Emel Demirel

Sibel Demirel

Meryem Bedir

Yasemin Gökçe

Melike Yeşilova

Emine İncecik

Faik Kıvanç

Gülfiye Hozman

Azime Avcı

Esma Nur Piştofoğlu

Sümeyye Emuce

Merve Çiftçi

Necla Akdağ

Firdevs Gökgöz

Kuaybe Nagehan Özder

Özge Karamuk

Emine doğru

Mehtap Yıldırım

Necla Akdağ

Elif Sarı

Ayşe Betül Gökdemir

Sümeyra Yumak

Şevval Tekbaş

Hilal Gedik

Rabia Arslan

Leyla Demir

Ozan Can Gümüş

Sümeyye Ünsal Kacmaz

Şükran Şensözen

Tarık Dinç

Sinan Can Kılıç

Zeynep Korkmaz

Betül Nas

Sinema Okur-Yazarlığı Atölyesi / Enver Gülşen

İlk Ders: 2 Aralık Cuma -  18.00 - 21.00

Yer:  Ofis Sanat Merkezi

Derse Kabul Edilen Öğrenciler (76);

Elif Turpçu

Yunus Arı

Abdulkadir Pala

Ahmet Faruk Arslan

Ayşenur Demir

Kenan Kasırga

Yasemin Yıldız

İrem Ortaçlı

Ayşe Bahar Aysu

Esra Dikmen

Talip Karaman

Mutlu Ünlü

Muhammed Makara

Murat Beyaz

Numan Umut Çiçek

Fatih Şahin

Adil Kimettü

Uğur Fevzi Günal

Bahar Saner

Ahmet Özcan

Melisa Nur İrgin

Okan Geçener

Hüseyin Ünal Albayrak

Enes Çalış

Sedef Açıkgöz

Ayşe Şüheda Zelyurt

Murat Salih Demirkır

Merve Çevik

Ezgi Coşkun

Betül Yuca

Buse İr

Gizem Tunçal

Derya Barut

Yeşim Çomak

Yahya Beyatlı

Bahtiyar Arslan

Ahmet Kavi

Adem Duran

Şebnem Cerrah

Talha Çelen

Muhsin Arap

Abdülehat Özdemir

Tuba Tünay

Esra Doyaroğlu

Nuray Ay

Nuray Budak

Özge Umre

Adem Şentürk

Soner Salih Karaova

Beyzanur Akça

Ceren İzay Peylivanoğlu

Enes Engin Dereli

Şule Engin

İsmail Açıkyol

Beyza Çakmak

Nuray Büyük

Muhammed Bayar

Fatih Sert

Begüm Önder

Emre Özel

Tufan Ağırkaya

Kübra Timur

Deniz Canyiğit

Murat Ergin

Dilruba Eda Babayiğit

Ayşenur Usta

İbrahim Ağcı

Zeynep Ziyade Özacar

İrem Atıcı

Emre Öz

Nino Tsintsadze

Erdi Öz

Sena Hümeyra Tarhan

M. Zahit Akkaya

Şeyma Nur Akçay

Ahmet Oğuzcan Özmen

Yedek (4 Yedek)

Emre Pehlivan

İrfan Çalışkan

Tamer Demiroğlu

Yusuf Pırıldar

Şairlerle Şiir Söyleşileri / Zeynep Arkan

İlk Ders: 3 Aralık Cumartesi -  14.00 - 16.00

Yer:  Ofis Sanat Merkezi

Derse Kabul Edilen Öğrenciler (65);

Elif Turpçu

Hilal Abay

Şeyma Meryem Başak

Hatice Kılıç

Tunahan Dertli

Rabia Ebru Arslan

Soner Ağdaş

Mehmet Köse

Beytullah Önce

Aylin Serbest

Zeynep Yücetaş

Fazilet Birlik

Neslihan Turgut

Dilara Öztürk

Halit Güder

Ömer Gürsoy

Şeymanur Yılmaz

Fadime Kaya

Murat Beyaz

Melike Bektaş

Ayfige Boz

Hülya Afacan

Mustafa Ateş

Emine Zozan Kaya

Hülya Atabey

Sena İrim

Betül Osmanoğlu

Melike Zülâl Yılmaz

Şeyma Nur KAPTAN

Ubeydullah Karakaş

Ümran Ulus

Güzin Durmaz

Kadir Arslan

Aleyna Büyükakyüz

Esma Kılıç

Şebnem Cerrah

Sümeyye Sevinç

Medine Gündüz

Seher Aslan

Merve Sevindim

Sefa Dolaş

Derya Akkaya

Zuhal Aslan

Muhammed Akif Müftüoğlu

Teslime Esma Özel

Şeyma Nalcı

Ayşe Nuray Yazıcı

Adil Huzeyfe Kaplan

Ahmet Tahsin Fırat

Hilal Gedik

Fatma Ülkü Gazovalı

Özlem Parlak

Pelin Elif Ersoy

Ülkü Bağcıoğlu

Hilal Dayal

Ferziye Motur

İbrahim Dağcı

İshak Aydıncı

Kadir Arslan

Fatma Şentürk

Mine Berberoğlu

Selim Tokgöz

Melike Gülcü

Murat Ergin

Her Şehir Bir Tarih: Yerinde Tarih Söyleşileri / Doç. Dr. Haşim Şahin

İlk Ders: 3 Aralık Cumartesi -  16.00 - 19.00

Yer:  Ofis Sanat Merkezi

Derse Kabul Edilen Öğrenciler (61);

Merve Özer

Huri Melek Cebeci

Ayşe Berre Pir

Sevda Nur Doğru

Havva Ferizat Hira

Tuğba Başar

Esra Miraç Domur

Hatice Sarıbal

Esranur Özbakır

Seyhan Atak

Sevdagül Baylıcı

Melike Uyaroğlu

Sena Özge Özdemir

Eren Yılmaz

Sümeyye Çelik

Tansu Köybaşı

Arife Karagöz

Faruk Türk

Şeyma Dikmen

Seda Zengin

Esra Karakuş

Tuğba Erultunca

Cabir Karakaş

Nagehan Avcı

Ayşenur Yılmaz

Recephan Esen

Senanur Açıkgöz

Ahmet Kiremitçioğlu

Elif Yasemin Çetin

Miray Şevval Demircioğlu

Pınar Özcan

Onur Karataş

Eyüp Yılmaz

Zeynep Banu Yaman

Zeynep Yücetaş

Büşra Mancar

Ebru Nur Türe

Hayrun Nisa Yücel

Bilal Enes Özensel

Oğuzhan Öztürk

Esra Yıldız

Gözde Bez

Fatma Küllüoğlu

Halime Yılmaz

Nuran Balcı

Betül Kayahan

Arzu Şen

Mustafa Talha Savaş

Esmanur Söğüt

Arzu Kepoğlu

Amine Zühre Çolak

Selin Kayaoğlu

Mücahid İlhan

Ervanur Ayhan

Yasemin Kalyoncu

Havva Aydemir

Zehra Balsüzen

Ayşe Ataman

Hazel Işılgan

Büşra Çiftçi

Emel Demirel

Yedekler (12 Yedek)

Esma Kılıç

Arzu Durhan

Seher Yıldırım

Betül Mumcu

Nurdan Açıkgöz

Melike İnanlı

Elif Yağcı

Seda Akgül

Şevval Akalın

Faruk Karadağ

Şaban Onur Ay

Yasin Satır