HABERLER

‘Dikkat Atölyesi’ sona eriyor

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi Dikkat Atölyesi Yaz Dönemi Kapanış Programı ile sona erecek. Yüce, “İlçe SGM’lerimizde gerçekleştirdiğimiz Dikkat Atölyelerine bu sene de ilgi yoğun oldu. Atölyelerimizde 6 hafta boyunca velilerin ve çocuklarımızın yapmış oldukları eş zamanlı çalışmalarla farkındalıklarını artırmaya yönelik teorik ve uygulamalı dersler gerçekleşti” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Dikkat Atölyesi Yaz Dönemi Kapanış Programı ile sona erecek. Adapazarı, Sapanca, Akyazı ve Geyve ilçelerinde bulunan kursiyerler ve veliler katılım sağlayacak. Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Davut Yüce, Adapazarı Sosyal Gelişim Merkezi’nde 7 Ağustos Salı günü saat 15.00’da gerçekleşecek Kapanış Programı’na tüm halkı davet etti.

600 kursiyer katılım sağladı
Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Sosyal Gelişim Merkezlerimizde düzenlemiş olduğumuz Dikkat Atölyelerine bu sene ilgi yoğun oldu. 6 hafta boyunca velilerin ve çocuklarımızın yapmış oldukları eş zamanlı çalışmalarla farkındalıklarını artırmaya yönelik teorik ve uygulamalı dersler atölyelerimizde gerçekleşti. 2017-2018 kurs dönemlerimiz içinde yaklaşık 600 kursiyer ve veli Dikkat Atölyemizden yararlandı. Adapazarı Sosyal Gelişim Merkezi’nde 7 Ağustos Salı günü saat 15.00’da gerçekleşecek Kapanış Programımıza Uzman Psikolog Ramazan Şimsek yer alacak ve katılımcılara çeşitli bilgiler aktaracaktır.  Programımıza tüm halkımız davetlidir” ifadelerini kullandı.